O firmie

Nagrody i certyfikaty

 • V edycja Menadżera Roku - II nagroda w rękach Leszka Jarząbka

  V edycja Menadżera Roku zakończona. W tym roku kapituła i Czytelnicy nagrodzili 11 osób w dwóch kategoriach: biznes i instytucja. Plebiscyt z pewnością dostarczył uczestnikom sporo emocji. Przez około miesiąc mogli śledzić przebieg głosowania Czytelników.W zaszcztnym gronie zwicięzców znalazł się właściciel Ekonbud-Fadom, Leszek Jarząbek, który odebrał II nagrodę w głosowaniu Czytelników w kategorii biznes. Wszyskim głosującym dziękujemy za wsparcie! 

 • I miejsce w kategorii najlepsze stoisko i obsługa targowa podczas Międzynarodowych Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu

  Podczas tegorocznej edycji Targów Mieszkań i Domów, która odbyła się 13 i 14 lutego w Poznaniu nasze stoisko, spósród setki wystawców, zostało wyróżnione i docenione zarówno przez organizatorów, jak i Gości odwiedzających nas podczas mieszkaniowego weekendu. Serdecznie dziękujemy za  przyznanie nam I nagrody za Najlepsze Stoisko i Obsługę Targową.

 • Lubuski Mister Budowy dla osiedla Green Home

  Lubuski Mister Budowy - laureatem w kategorii budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne jest kompleks budynków przy ul. Suwalskiej 1,3,5 w Zielonej Górze - Osiedle Green Home! Nagroda została wręczona podczas Lubuskiej Gali Biznesu, 24 września br. w Palmiarni Zielonogórskiej.

 • Nagroda w konkursie "Buduj Bezpiecznie"

  Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatem III miejsca w konkursie "Buduj Bezpiecznie" organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy. Jest to wyróżnienie za podjęte działania zmierzające do poprawy poziomu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na naszych budowach

 • Solidny Partner w Biznesie 2014

  Na XX Jubileuszowej Gali Budownictwa Ekonbud-Fadom otrzymał certyfikat Solidny Partner w Biznesie  nadawany firmom, które wyróżniają się w prowadzonej działalności właściwą jakością usług i wyrobów oraz solidnością opartą na dobrych zwyczajach kupieckich, a ponadto dobrze służą swojemu środowisku.

 • Lubuski Mister Budowy dla Polan Apartamenty

  LUBUSKI MISTER BUDOWY dla naszego budynku położonego w Zielonej Górze przy ul.Staszica 9AB Polan Apartamenty za oryginalny wyraz architektoniczny bryły budynku i umiejętne połączenie funkcji mieszkalnych z usługowymi z wielkopowierzchniowym tarasem rekreacyjno- wypoczynkowym, pod którym ulokowano miejsca garażowe w liczbie większej niż liczba mieszkań. Nagroda została wręczona na XX Jubileuszowej Gali Budownictwa, która odbyła 26.09.2014r. się w Palmiarni Zielonogórskiej. Ekonbud-Fadom otrzymał także certyfikat Solidny Partner w Biznesie  nadawany firmom, które wyróżniają się w prowadzonej działalności właściwą jakością usług i wyrobów oraz solidnością opartą na dobrych zwyczajach kupieckich, a ponadto dobrze służą swojemu środowisku.

 • Wyróżnienie dla Viniarnia Home w konkursie Lubuski Mister Budowy - edycja 2012

  27 września 2013 r. w Zielonogórskiej Palmiarni odbyła się X Gala Budownictwa organizowana przez Lubuską Izbę Budownictwa, na której min. ogłoszono wyniki konkursu  Lubuski Mister Budowy  - edycja 2012. Nasza inwestycja Viniarnia Home  przy ul.Moniuszki 18ABC zostala wyróżniona w tym konkursie w kategorii budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli firm członkowskich Izby i współpracujących z nimi przedsiębiorstw oraz zaproszonych gości. Tegoroczny Dzień Budowlanych zaszczycili swoją obecnością Wojewoda Lubuski Pan Jerzy Ostrouch oraz Marszałek Województwa Lubuskiego Pani Elżbieta Polak. Szczególowa realcja z gali: http://lubuskie.pl/news/13653/27/Poznamy-Lubuskiego-Mistera-Budowy/

 • Diamenty Forbesa 2013

  Firma Ekonbud-Fadom została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2013. Jest to ranking polskich przedsiębiorstw przygotowywanym we współpracy z Wywiadownią Gospodarczą Dun&Bradstreeta.

 • Firmy Rodzinne Roku 2012

  1 miejsce w województwie lubuskim  dla Firmy Ekonbud-Fadom w rankingu Firmy Rodzinne 2012 organizowanym przez Newsweek Polska. Nagrody zostały wręczone laureatom na uroczystej gali, która odbyła się w Restauracji Figaro w Zielonej Górze.

 • Główna Nagroda w konkursie Lubuski Mister Budowy edycja 2011

  Po raz  18-ty Lubuska Izba Budownictwa zorganizowała konkurs Lubuski Mister Budowy. W tym roku komisja konkursowa spośród wszystkich 18 obiektów zgłoszonych do konkursu, oddanych do użytku w 2011 r. wyróżniła 10, z których 3 uzyskały tytuł "Lubuski Mister Budowy”- edycja 2011. Oceniana była architektura, zagospodarowanie terenu, funkcjonalność , konstrukcja i poziom wykończenia obiektów. Jednym z laureatów tego konkursu została firma Ekonbud-Fadom, ktróa otrzymała Główną Nagrodę za  inwestycję  Kompleks ZACHODNIA przy ul. Z. Godlewskiego 1 ABC w Zielonej Górze. Nagrodę wręczono na uroczystej Gali Budownictwa, która odbyła się 21 września 2012 w zielonogórskiej Palmiarni.

 • Certyfikat Solidny Partner w Biznesie 2012

  Na uroczystej Gali Budownictwa, która odbyła się 21.09.2012 w zielonogórskiej Palmiarni firma Ekonbud-Fadom otrzymała Certyfikat „Solidny Partner w Biznesie”.  Lubuska Izba Budownictwa nadaje certyfikat tym firmom, które wyróżniają się w prowadzonej działalności właściwą jakością usług i wyrobów oraz solidnością opartą na dobrych zwyczajach kupieckich a ponadto dobrze służą swojemu środowisku.

 • Gepard Biznesu 2011

  „Gepard Biznesu” to  prestiżowy tytuł, który otrzymała firma P.B. „Ekonbud-Fadom” sp.j za swoją działalność w 2011 roku. W konkursie tym wyróżniane są najdynamiczniej rozwijające się firmy. Przy ocenie firmy brany jest pod uwagę wzrost jej wartości rynkowej, liczony metodą  porównania do spółek giełdowych.

   

 • Główna nagroda i wyróżnienie w konkursie Lubuski Mister Budowy 2010

  Jak co roku we wrześniu na uroczystej Lubuskiej Gali Budownictwa, która odbyła się w Filharmonii Zielonogórskiej,  nagrodzono laureatów plebiscytu "Lubuski Mister Budowy"2010.  Główną nagrodę  "Lubuskiego Mistera Budowy" w konkursie na najlepszy obiekt budowlany województwa lubuskiego w kategorii budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego - edycja 2010 - otrzymał zrealizowany przez nas kompleks dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Obywatelskiej w Zielonej Górze. Otrzymaliśmy również w tej kategorii Wyróżnienie dla kompleksu budynków przy ul.J.Waszczyka 9. 

  Szczególnym zaś wyróżnieniem zostali obdarzeni właściciele firmy Państwo Elżbieta i Leszek Jarząbek, ponieważ otrzymali Brązowy Krzyż Zasługi dla Budownictwa przyznany przez prezydenta Bronisława Komorowskiego.

  Szersza relacja z Gali  http://regiodom.pl/portal/wiadomosci/inwestycje/lubuski-mister-budowy-znamy-laureatow-konkursu

 • Głowna Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta '2010

  Po raz kolejny zostalismy  laureatem głównej Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Zielona Góra  w kategorii  Przedsiębiorstwo budowlane. 26 stycznia 2011r. w zielonogórskiej Palmiarni nagrodę z rąk Prezydenta Miasta Janusza Kubickiego  odebrał właściciel firmy Leszek Jarząbek. W tym roku Nagrodami Gospodarczymi Prezydenta Zielonej Góry kapituła uhonorowała pięć firm, a dwanaście zostało wyróżnionych. Wiecej informacji na ten temat pod adresem: http://lubuskie.pl/news/8085/27/Laury-gospodarcze-dla-zielonogorskich-firm/

 • Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Orły Polskiego Budownictwa

  W  kolejnej edycji  ogólnopolskiego  konkursu Orły Polskiego Budownictwa, który odbył się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury, otrzymaliśmy wyróżnienie. Według  kapituły konkursu, firmy nagradzane  są zarządzane w sposób zgodny z najwyższymi standardami, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników i z pewnością mogą być wzorem do naśladowania.

 • Solidny Partner w Biznesie 2010

  Na uroczystej Gali Budownictwa  Lubuska Izba Budownictwa nadała nam Certyfikat "Solidny Partner w Biznesie". Certyfikat „Solidny Partner w Biznesie” Izba nadaje tym firmom, które wyróżniają się
  w prowadzonej działalności właściwą jakością usług i wyrobów oraz solidnością opartą na dobrych zwyczajach kupieckich, a ponadto dobrze służą swojemu środowisku.

 • Główna nagroda w konkursie Lubuski Mister Budowy edycja 2009

  Tytuł "Lubuskiego Mistera Budowy" w konkursie na najlepszy obiekt budowlany województwa lubuskiego w kategorii budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego - edycja 2009 - otrzymał zrealizowany przez nas kompleks dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Zawadzkiego "Zośki"40 A,B w Zielonej Górze. Otrzymaliśmy również w tej kategorii Wyróżnienie dla budynku przy ul. Obywatelskiej 15. Nasze osiedle VillaNowa otrzymało natomiast Nagrodę Specjalną.

 • Statuetka w uznaniu na rzecz sportu

  Statuetka w uznaniu za działalność na rzecz rozowju sportu w Zielonej Górze 

 • Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta 2009

  STATUETKA

 • Nagroda Gospodarcza

  Prezydent  Miasta uhonorował najlepsze firmy województwa Lubuskiego. Władze miasta podziękowały firmom i ich szefom, przyznając nagrody gospodarcze i wyróżnienia. Otrzymały je przedsiębiorstwa, które osiągnęły najlepsze rezultaty.

  Zostalismy laureatem głównej Nagrody Gospodarczej za 2009 rok w kategorii najlepsze przedsiębiorstwo budowlane.

  Nagrodę z rąk Prezydenta Miasta Janusza Kubickiego odebrał w imieniu Spółki Leszek Bielejewski

  Wręczenie  odbyło się 11 lutego w zielonogórskiej Palmiarni.

    

 • Główna nagroda "Lubuski Mister budowy" 2008

  Główna nagroda "Lubuski Mister budowy" 2008 w kategorii budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego dla budynku przy al. Wojska Polskiego 80 w Zielonej Górze.

 • Certyfikat firmy wspierającej rządowy program "Rodzina na swoim"

 • Lubuski Mister Budowy 2007

  Wyróżnienie "Lubuski Mister Budowy 2007" za budynek przy ul. J.Waszczyka 5 w kategorii budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne

 • III miejsce w Plebiscycie Perfekt Stand

  III miejsce w Plebiscycie Perfekt Stand na najatrakcyjniejsze stoisko targowe na Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl

 • Certyfikat Solidny Partner w Biznesie

  Certyfikat "Solidny Partner w Biznesie" nadany przez Lubuską Izbę Budownictwa

 • Wyróżnienie "Mister budowy" 2006

  Wyróżnienie "Mister budowy" 2006 za budynek nr 3 przy ul. J.Waszczyka

 • Wyróżnienie "Mister budowy" 2005

  Wyróżnienie "Mister budowy" 2005 budynek nr 14 przy ul. J.Waszczyka

 • Główna nagroda "Mister budowy" 2004

  Główna nagroda "Mister budowy" 2004 za zielonogórskie osiedle przy ul. Waszczyka.

 • Wyróżnienie "Mister budowy" 2004

  Wyróżnienie "Mister budowy" 2004 za Galerię Grafitt w Zielonej Górze.


Informacja o plikach cookies
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij